03 Mayıs 2016

ING Bank Yıllık Üyelik Bedeli ve Bilgi Vermeden Yapılan İşlemler!

Mart 2016 ekstresinde yer alan 107 TL yıllık üyelik bedeline itiraz ettim, puan olarak geri verelim dediler, kabul etmeyerek aidat bedelinin iadesi ve kartın kapatılmasını talep ettim, talebi işleme alıyoruz, sizi arayacağız dediler. Sonrasında aranmadım (aradık ulaşamadık diyorlar, başka bir uygulama için milyon kere arayabiliyorlar oysa), nisan ekstresinde rakam olduğu gibi duruyor, kartın durumu belli değil. Bankanın sayfasından şikayet formu doldurdum, cevap veren yok, tekrar şikayet formu doldurdum, 1,5 ay sonra özetle; size iade falan yok, isterseniz mahkemeye gidin yazan cevap geldi, bankayı aradım, kart kapatılmış, kapalı karta iade yapmayız dediler. Süper bir
banka, tebrik ediyorum, muhteşem bir zihniyet! Yıllık üyelik bedeli diye bir bedel ödemeyi kabul etmiyorum, iadesini talep ediyorum.

Ayşen 125 Okunma

Cevaplar

  • Ayşen 13 Mayıs 2016

    Banka yazılı ve görsel basında yer alan yetkililerin yıllık aidat (ya da adı her neyse) alınmayacağı açıklamalarına ve bu konudaki pek çok emsal karara rağmen bankacılık hizmetlerinde bu var diyerek bu ücreti iptal etmemekte ve haksız uygulamaya devam etmektedir. Maalesef sorun olduğu gibi durmaktadır!

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ayşen Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ayşen Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön