22 Ağustos 2014

ING Bank Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor.

Kartı kullanalı bir yıl olmadan kartıma yıllık üyelik ücreti 69 TL yansıtılmış. Çoğu banka artık bu ücreti almıyor neden ING Bank almakta ve neden bu kadar yüksek alıyor? Kartı kullanmaya teşvik etmek için kampanya vs. yapmaları gerekirken ücret yansıtıyorlar. Bu komik bir durum oluyor. Çekilen kart ücretinin iadesini istiyorum aksi taktirde yeni kullanmaya başladığım banka ile ilişkimi keseceğim.

Ayşe 332 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Ayşe İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Ayşe İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön