ING Bank Yıllık Üye Aidatı Aldı.

Neslihan Ö. |

İlk kez karşılaştığım üye aidatı konusunda bankanıza bu tavrı hiç yakıştıramadım. Yıllardır kredi kartınızı kullanmaktayım. 82 TL üye aidatı mı olurmuş. Makul bir ücret alınabilir belki ancak 82 TL çok.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  10:22

  Müşterimiz Sn Neslihan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • Neslihan Ö.
  12 Mart
  15:59

  Eşimin ismi nasıl çıktı bilmiyorum ancak daha önce Akbank ile aynı sıkıntıyı yaşadığı için şikayette bulunmuştuk. Herhalde onun için onun ismi çıkmış. Şikayette bulunan Mustafa Öztürk.

 • 12 Mart
  14:12

  Müşterimiz Sn Neslihan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.