29 Mayıs 2014

ING Bank Yıllık Ücret Aldı ve Verdiği Bonusu Geri Aldı.

Bu ay ki hesap özetime baktığımda yıllık hesap ücreti adı altında hesabıma 69 TL'lik bir borç yansıması yapıldığını gördüm. Kredi kartımı aktif olarak kullanan biriyim ve böyle kullanıcılar için yıllık ücret talep etmeyen birçok banka mevcut. Benim bankamın farkı ne ki benden bu ücreti alıyor. Banka konusunda yanlış bir tercih mi yaptım?

Kısa ve net konuşayım. Ben böyle bir ücreti ödemem eğer ödersem bu kartı da kapatmasını bilirim. Hem kartı aktif bir şekilde kullanacağım, hem de yıllık kart ücreti ödeyeceğim. Yok öyle bir şey. İkinci bir husus ta şu: ING Bank İnternet şubesine giriş yapana 20 TL bonus veriyordu. Bu bonusu aldım, fakat bu ay hesabımdan bu puan geri alınmış. Neden?

Cihat 432 Okunma

Cevaplar

  • Cihat'ın Teşekkür Mesajı03 Haziran 2014

    Yıllık aidatımla ilgili sorunum çözüldü. Bunun için İNG Bank'a tesekkür ederim. Yalnız kesilen bonusla ilgili sorunun bende oldugunu düsünmüyorum cünkü; eger bonus puanı aldıysam ve bunun belli bir süresi varsa bunu bana belirtmeleri lazımdı. Cevap olarak siteden bu uygulamaların tarihlerini takip edebilecegim söylenmişti ama bu yanlıs. Nasıl ki bonus kazanılacagıyla ilgili mesaj alıyorsam tarihlerini de bilmem gerekir. Sadece bu yönde eksi puanım söz konusu. İNG BANK'a ilgilerinden dolayı tesekkür ediyorum. Herseye ragmen bankamı seviyorum ben ve gelecekte evimi alırken kredimi de yine bu bankadan kullanacagımı da bildireyim.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön