27 Ekim 2016

ING Bank Yıllık Kullanım Bedeli Altında Paramı Aldı!

Kredi kartınızın bakiyesinde 82.5 TL alıyorlar ama üzerine gitmezseniz size müşteri temsilcisi bile kart aidatınızın olduğunu söylemiyor. Israrla 02.09.2016' da yaptığım kredi kartı kullanımını söylüyorlar. Benim limitim bu kadar değildi diyorum, hayır sizin liminitiniz bu, bundan çekim yapmışsınız diyor. Son haddeye gelince de yıllık kredi kartı kullanım bedeli diyor. Nerede bu bankacılık anlayışı?

Veli 571 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Veli B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Veli B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön