06 Şubat 2014

ING Bank Yıllık Kart Ücretini İade Etmiyor.

O kadar banka kredi kart gönderdi bana hiç birini kabul etmedim. ING Bank'tan kredi kartı çıkartım ama sanırım ki yanlış yapmışım . Yıl olmuş 2014 benden kart ücreti kesiyorlar. Müşteri temsilcisi ile görüştüm kart ücretinin iptalini talep ettim ama iptal edemeyeceklerini ve ücretin kesileceğini iletti. Diğer bankalar kart ücretini iade ederken ING Bank'ın bu şekilde işlem yapmasına çok şaşırdım. Kart ücretinin iptali yapılmazsa kredi kartımı iptal edip ve turuncu hesabımdaki x miktarı çekip hesabı kapatacağım. Severek hesap açtığım bankadan üzülerek ilişkimi keseceğim.

Oktay 84 Okunma

Cevaplar

 • Oktay10 Şubat 2014

  Sorunun çözümlenmesi beni memnum etti ama keske buraya kadar gelmeden çözümlenseydi.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn Oktay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Oktay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Oktay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön