22 Mart 2016

ING Bank Yıllık Kart Ücreti Kesti.

Yaklaşık 4 yıldır ING Bank müşterisiyim. Aylık ödemelerim şu ana kadar 1 kere bile gecikmedi. Hesabımda otomatik ödeme talimatı bulunmasına rağmen 82 TL yıllık kart ücreti kestiler. Kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor dediler onu da verdim.

15 gün sonra ''artık EFT işlemleriniz den de ücret alınacaktır'' mesajı gelince yeter artık dedim hesaplarımı kapattırdım. Hesaplarımı kapattırınca kredi kartından otomatik ödeme alınamıyormuş onu da iptal ettiler yıllık kart ücreti kaldı öyle. Allah aşkına bu nasıl bankacılık böyle?

Bariş 93 Okunma

Cevaplar

  • Bariş'in Teşekkür Mesajı24 Mart 2016

    Müşteri hizmetleri 2 gün içinde arayıp sorunu hemen uğraştırmadan çözdüler. Çok teşekkür ederim. Kartı kullanmaya devam edeceğim.

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Barış B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Barış B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön