27 Ocak 2014

ING Bank Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

ING Bank kredi kartıma yıllık kart ücretini yansıtmış. Kredi kartını son limitine kadar kullanıyorum. Gereken kesintileri zaten kullandığımız iş yerlerinden kesiyorlar. Üstüne birde bizden kesmeye çalışıyorlar. Bankada açık olan Turuncu hesabımda bulunmakta ve yine de kredi kartı yıllık ücreti istiyorlar. Her yıl yeni bir kampanya şeklinde bize yansıtılıyor. Kartımın kapanmasını talep ettim. Kullanıma kapandı. Şimdi kullanmayacağım kartın ücretini iade istiyorum.

Yusuf 58 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 13 Mayıs 2015

  Herhangi bir bilgi verilmemiştir ve bu banka ile hesaplarımı kapatmış olup tüketici haklarından paramı geri istedim. Sonuç olarak kazandım ve ING Bankasının paramı ödemesini bekliyorum.

 • Yusuf 28 Ocak 2014

  Bankanın tarafıma verdiği bilgi şöyledir; " Bankamıza iletmiş olduğunuz kart ücreti iade talebiniz olumlu değerlendirilmemiştir. Tahsil edilen masrafin genel bankacılık uygulaması kapsamında olduğunu bildirmek isteriz " Peki diğer bankalar neden tolerans tanıyabiliyor ? Diğer bankalar sürekli alışveriş yapan müşterilerine neden yardımcı olabiliyor ? Biz sizin bankanızdan yeterince kullanmıyor muyuz ? Sizin banka ile bir daha alışverişim bile olamaz.

 • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sn Yusuf E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Yusuf 27 Ocak 2014

  Şikayeti titizlikle incelediğinizden bahsediyorsunuz ama müşteri hizmetlerini aradığım zaman, konuyu kesip atmayı çok iyi yapabiliyorlar. Çözüm ürütmek yerine, hazır cevaplar vermekten çekinmiyorsunuz

 • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sn Yusuf E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön