22 Mart 2013

ING Bank Yıllık Kart Aidatım Ödenmedi!

Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı adı altında 55 TL'lik bir tutarın kesildiğini gördüm. Sonra bankayı arayıp durumu izah ettim, banka da talebime olumlu cevap verip 55 TL'lik puan yatıracağını söyledi, bu esnada yanlışlıkla 3x55 TL yatırıldığını söylendi. Sonra (25 oc.) ekstremde -110 TL puan kazanım iade alındığını gördüm (10 Mar.) ekstrem bir 110 TL daha puan kazanım iade yapılmış akabinde neden olduğunu anlamadığım 43.92 puan yüklenmiş ve yine bu tutar (43.92) puan borç olarak borçlandırılmışım.

Sonuç olarak 55+9.66=64.66 olması gereken puanım sıfırlanmış, borç haneme de 43.92 TL eklenmiş. Bankaya bu durumu bildirdiğimde 46558 numarası ile talebimin alınıp değerlendirileceğini söylediler.

Harun 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sn Harun S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Harun 24 Nisan 2013

    Söz konusu şikayetimden kaynaklanan mağduriyetim henüz giderilmiş değil. Bu konu ile ilgili hiç bir geri dönüş yapmadılar...

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Harun S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön