11 Ağustos 2015

ING Bank Yıllık Kart Aidatı Ücreti ve Muhatap Bulamamak!

10.08.2015 tarihinde ING Bank Yıllık Kart Aidatı adı altında 75 TL ekstreme ücret eklemişler. Bunun iptali için bankayı aradığımda karşımda bir muhatap bulamadım 1 saat telefonda beklememe ve birden fazla müşteri temsilcisiyle konuşmama rağmen bir sonuç alamadım herkes başından def eder gibi başka bir hatta aktardı ama sonuç olarak sorunumu çözecek kimseye ulaşamadan, hattan düşürülüyorum.

Kart verene veya kredini verene kadar bir ton dil döken ilgi alaka gösteren bankacılardan nedense aynı ilgiyi göremedim. Kartımı iptal ettirmek istediğim halde bu konuyla ilgilenen kişiye de ulaşamadım böyle saçma sapan bir sistem görmedim. Kart ücretinin ve kartımın iptalini istiyorum.

Osman 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Osman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Osman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön