09 Nisan 2013

ING Bank Yıllık Kart Aidatı Alındı!

42*****98 numaralı kredi kartı numaralı kullanıcısı olarak kart aidatının alınmasından dolayı şahsımda var olan rahatsızlığı daha önceden bildirmiştim. Kart aidatı banka tarafından şahsıma geri ödeme yapıldı. Gene yıllık kart aidatı geldi. Bu konuda düzenli harcamalar yapan ve yapmış olduğum harcamaları düzenli olarak ödeyen biri olarak rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum. Diğer bankalar kart aidatı almamak koşuluyla kredi kartı yollayabileceklerini söylüyorlar. Bu şekilde devam ederse bankamın kredi kartını iptal ettirip daha iyi bir hizmet alacağım bankayı tercih edeceğim.

Kerem 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Kerem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Kerem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön