22 Kasım 2013

ING Bank Yıllık Aidat Ücreti Kesti!

Oyak tarafından bankanız Balıkesir şubesindeki tr77 00*****00 1000 01 hesap numaralı hesabıma yatan 5.700 lirayı çekmek için gittiğimde yıllık aidat bedeli kesildiği söylendi. Bu kesintinin ve önceki dönemlerde varsa diğer kesintilerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Bankanızı sadece hesabıma yatan kredileri çekmek için kullanıyorum. Uzun zamandır o da sadece 2 kez ama siz aidat bedeli kestiniz. Lütfen bununla ilgili tarafıma bilgi ver ING Bank.

İsmail 41 Okunma

Cevaplar

  • İsmail26 Kasım 2013

    sayın yetkili, bugün bankanızdan ekstre aldım. 22.11.2013 tarihinde hesap işletim ücreti iadesi 18.75 lira ve 0,75 lira olmak üzere 19.50 lira iade var. iade edilen miktar ise 2013 yılı için tekrar geri alınarak kesilmiş ve bekleyen ise 11.08 lira bir ücret daha ödemem gerekiyormuş. madem kesilecekti neden yatırdınız. bu ne perhiz bu ne lahana:):(((

  • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sn İsmail M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sn İsmail M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön