13 Nisan 2016

ING Bank Yıllık Aidat Ücreti Aldı!

Otomatik ödeme talimatı verildiğinde yıllık üyelik ücreti alınmayacak denilen ING Bonus kartıma yıllık 95 TL ücret yansıtan ING Bank 1' i kınıyorum. Tam 5 otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen 95 TL gibi fahiş bir rakamın yansıtılması insanları saf yerine koymaktır.

Celal 107 Okunma

Cevaplar

  • Celal'ın Teşekkür Mesajı14 Nisan 2016

    ING Bank müşteri temsilcisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Celal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Celal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön