13 Haziran 2013

ING Bank Yıllık Aidat Bedeli!

Yaklaşık 8 yıldır ING Bank müşterisiyim ve 8 yıldır kredi kartını aktif olarak kullanmaktayım. Kredi kartıma bağlı beş adet otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır. Bugüne kadar hiç bir zaman tarafımdan yıllık kart aidatı talep edilmemiştir. Ancak bu ay ki ekstrem de 79 tl yıllık kart aidatı yansıtıldığını gördüm. Alınan kart aidatının ivedilikle tarafıma iadesi aksi takdirde kartımın kapatılmasını rica ederim.

Selin 23 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn Selin F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sn Selin F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön