06 Eylül 2016

ING Bank Yıldırım Şubesi Gişe Elemanı Yetersiz...

İng Bank'ın en önemli ve kalabalık şubelerinden olan Yıldırım şubesinde gişe elemanı bire düşmüş, yirmi kişi sıra bekliyor, deneyimli elamanlar bu talebi karşılamakta zorlanırken yeni olan kişilerin bu şubeye gişe elamanlar olarak gönderilmesi ayrıca bu kişilerin tutumları bankaya prestij kaybettiriyor.

Hüseyin 145 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin M bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön