18 Ocak 2014

ING Bank Yılbaşı Bonuslarımı Vermiyor!

06 Ocak 2014 tarihinde ING Bank Yılbaşı bonus kampanyasından yüklenmesi gereken söz konusu bonus kartıma yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ilk yapmış olduğum alışverişin önce peşin sonra taksitli olarak yapıldığından kampanyadan faydalanamayacağım bilgisini aldım.

Hesap özetinde ve kredi kartı makbuzunda alışverişin taksitli olarak göründüğünü beyan ettim.Konu incelenmek üzere talep oluşturuldu.

Müşteri hizmetlerini 1 hafta sonra tekrar aradığımda bu seferde SMS'in kendilerine ulaşmadığından kampanyadan yararlanamayacağım söylendi. Tekrar talep oluşturdum bu sefer ne cevap verecekler bakalım, bekliyorum.

Hamdi 53 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn Hamdi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hamdi21 Ocak 2014

  Çözüm süreci mi?Banka aramadı bile..ne çözümü

 • Hamdi20 Ocak 2014

  Standart cevap sistem otomatik olarak herkese aynı cevabı gönderiyor galiba.

 • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sn Hamdi A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön