09 Temmuz 2013

ING Bank Yenilenen Kartım 15 Gündür Teslim Edilmedi!

ING Bank'tan almış olduğum kredi kartının Chip'inin arızalı olması sebebiyle yenilenmesi talebinde bulundum. Talebim alındı, 2-3 gün içinde kartın ulaşacağı söylendi. Aradan 15 gün geçti kart henüz bana ulaşmadığı için bankanın çağrı merkezini aradım. Şikayetimi aktardım bana bir takip numarası verdiler, şikayetimi takip edeceklerini söylediler.

Güvenlikli sitede oturduğum için güvenlikçilerden adresime gelen kişi olup olmadığını sordum , olmadığını öğrendim. Aradan 15-20 gün süre geçmesine rağmen kart elime ulaşmayınca yeniden çağrı merkezini aradım. İsmi S**** olan çağrı merkezi görevlisine konuyu aktardım. Bankanın çalışanlarının duruma duyarsızdır , tabii bankanın ilgisizliği cabası...

Mesut 34 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sn Mesut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 12/07/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sn Mesut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön