11 Ocak 2016

ING Bank Yeniden Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Daha önce aldıkları ve şikayetim üzerine iade ettikleri hesap işletim üzerine tekrar almışlardır. Daha parayı çekmeme fırsat kalmadan tekrar alınmıştır bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır anlamıyorum. İlgili tutarın iadesi yapıldıktan sonra kartıma iadesini talep ediyorum.

Yeşim 91 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim'in Teşekkür Mesajı22 Şubat 2016

    Sorunumu hallettiler teşekkür edrim

  • ING Bank Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Yeşim B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Yeşim B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön