06 Şubat 2014

ING Bank Yemiyor İçmiyor Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Yıllardır ING Bank'la çalışıyorum. Emekli maaşımı da oradan almama rağmen hesap işletim ücreti kesiyor. Hadi kestin niye fazladan ikinci defa kesiyorsun? 01-02-2014 tarihinde 7,98 TL 04-02-2014 tarihinde 13,39 TL hesap işletim ücreti kesmiş. Aynı ay içinde farklı iki ayrı ücret kesmiş.

ING Bank'ı kınıyorum! Bununla ilgili gerekli yerlere başvuracağım. En kısa sürede de hesabımı kapatıp hem hesap işletim ücreti kesmeyen hemde promosyon veren bankaya geçeceğim.

Erkan 192 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Erkan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Erkan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön