10 Ekim 2014

ING Bank Yatırım Hesap Ekstresi İçin Haksız Yere Ücret Kesiliyor.

Hesap No: 11897*** Yöneticisi olduğum sitenin hesabından her ay Yatırım Hesap Ekstresi kesintisi yapılmaktadır. Ekstrelerin postayla iletilmesini istemediğimizi, gönderimi zorunlu ise bunun e-maille yapılabileceğini, hesabımızdan ekstre ücreti kesilmemesini talep ettiğimizi 4 (DÖRT) sefer YAZI ile bildirmemize, şubeyle defalarca telefonda görüşmemize, istenen her tür bilgiyi yazılı olarak taraflarına sunmamıza rağmen, taleplerimiz dikkate alınmamakta, hesabımızdan haksız kesinti yapılmaya devam edilmektedir.

Kurumsal müşteri olduğumuzdan banka 444'lü telefondan destek vermemekte, İnternet sitesi üzerinden de TC Kimlik No’muz olmadığından şikayet formu doldurulamamaktadır.

Mehmet 472 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı17 Ekim 2014

  Sorunuma çözüm bulundu ve tarafımla iletişime geçilerek doyurucu bilgi verildi. İlgilenen personele teşekkür ederim.

 • Mehmet17 Ekim 2014

  Sorunuma çözüm bulundu ve tarafımla iletişime geçilerek doyurucu bilgi verildi. İlgilenen personele teşekkür ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi13 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön