19 Aralık 2013

ING Bank Yatırdığım Parayı Destek Hesaba Aktarmış!

ING Bank Hesabıma kredi kartının ödemesi için yatırmış olduğum paranın hiçbir bilgim olmadan destek hesaba aktarılarak bu hesabın kapatılmasından dolayı kredi kartı ödemesi ile ilgi sorun yaşamaktayım.Hemen destek hesabımın açılıp ve kredi kartımın daha önceden talimat verdiğim gibi bu hesaptan çekilmesini istiyorum.Ayrıca bu süre zarfında alınan tüm ücretlerin iadesi talep etmekteyim (SMS Ücreti-Gecikme bildirim ekstresi gibi)

Ferhat 48 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Ferhat C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ferhat 23 Aralık 2013

  çok güzel çalışıyor bankanın sistemi ne yazarsan yaz aynı mesajı gönderiyor bravo

 • Ferhat 19 Aralık 2013

  müşteri hizmetlerini aradım galiba bu mesaj otomatik her şikayeti olana aynısı gönderiyorsunuz.Ama değişen birşey yok

 • ING Bank Temsilcisi19 Aralık 2013

  Sn Ferhat C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön