27 Ocak 2014

ING Bank Yasal Olmayan İşletim Ücreti Alıyor.

Maaşlarımızı ING Bank üzerinden alıyoruz, fakat her ay olmaması gereken bir şekilde benden hesap işletim bedeli alınıyor. Neye göre, hangi kıstasa göre bu bedel alınıyor? Yapılan işlem yasal bir işlem değildir. Bu kadar kurumsal bir bankanın belli sözleşme şartlarına bağlı kalmadan maaş ödemelerinin yapıldığı hesap üzerinden nasıl işlem parası alınır? Alınan bu bedellerin toplu bir şekilde hesabıma yatırılması gerekir. Konu ile ilgili acil yaptırım ve geri dönüş bekliyorum.

Nihal 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Nihal D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Nihal D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön