22 Nisan 2013

ING Bank Yasal Olmayan Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızın kredi müşterisiyim. Her kredi işleminde bankanıza, anılan krediye ait hesap işletim ücretini ödemekteyim. 2010 yılında çektiğim kredi ve yapılan sözleşmede hesap işletim ücreti kesintisi ile ilgili madde yoktur çünkü bu kesinti uygulaması 2012 de başlamıştır.ben krediyi 2010 yılında başvurup kullandım.Yasanın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren ödemiş olduğum hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Hayati 54 Okunma

Cevaplar

  • Hayati 04 Haziran 2013

    böyle bir banka ile asla çalışmayacagım.her görüştüğüm temsilci yada yetkili farklı bilgiler vermekte.her görüştüğüm kişi bir önceki iş arkadaşı adına özür dilemekte ve kesinlikle yanlış yönlendirmektedir.kendi sitelerine şikayet maili atmama ragmen dönüş yapmadılar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Hayati T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Hayati T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön