19 Temmuz 2016

ING Bank Yapılandırmaya Rağmen Hala Gecikmede Diye Arıyorlar.

27 Haziran itibariyle ING Bank'in sunduğu öneriyle destek hesabımı yapılandırdım. Kalan gecikme faizini ödedim. Bana tüm gecikmelerin silineceğini ve hesabımın durdurulacağı, ilk taksidimin 27 temmuz' da ödenmesi gerektiği söylendi, hesabım 12 ay taksitlendirildi. Buna rağmen temmuz ayı itibariyle hesap ilk hafta yine gecikmede görünüyor. ING Bank tahsilat birimi tarafından sürekli aranıyorum.

Kendilerine hesabımın taksitlendirildiğini, ilk taksit tarihinin gelmediğini söylediysem de bundan kendi birimlerinin haberi olmadığını iletip ısrarla faiz tutarını istiyorlar. Destek hesap biriminin kendileriyle bağlantısının olmadığını, yapılandırmayı kendilerinin yapmadığını söylüyorlar. Bu ne demek, ING Bank birimleri birbirinden bağımsız mı çalışıyor, üstüne bir de hadsiz açıklamalar yapıp, sürekli rahatsız ediliyorum. Derhal sorun giderilsin, yoksa bir daha asla ING Bank ile çalışmayacağım.

Hayriye 271 Okunma

Cevaplar

 • Hayriye28 Temmuz 2016

  6 ayın 27 sinde destek hesabımı yapılandırdım ve bana 25 TL faiz olduğu her ayın 27'sinde 107 lira yatırmam gerektiği söylendi, bende 25 lira faiz için 30 lira yatırdım. Aradan 1 hafta geçti ING Bank'tan aranarak ayın ilk cuması para yatırmadığım için 15 lira ekstra faiz işletildiği söylendi. Ödemelerim ayın 27 sinde ne ilk cuması, adamların birbirlerinin yaptığı işten haberi yok, söylüyorum söylüyorum bir sonuç verdikleri de yok. Papağan gibi kopyala yapıştır ezberledikleri şeylerden başka bir şey söylemiyorlar. Derhal kesilen faiz hesabıma iade edilecek. Tüm masraflar karşı tarafa bırakılmak suretiyle tüketici mahkemesine, bilgi verdiğini sanan tahsilat servisi çalışanını da ceza mahkemesine veriyorum. Aklınız varsa uzak durun bunlardan.

 • Hayriye19 Temmuz 2016

  Evet bilgi verildi yine bin tane bahane buldunuz, yok efendim ödediğiniz gecikme faizi ayın ilk haftasından önce ödendiği için işlenmemiş bilmem ne. Öncelikle 26 Haziran dan sonra iki gün içinde gecikme faizini yatirmamizi siz söylediniz bende istediğiniz tarihte yatirdim. Sisteme islenmediyse bu sizin hataniz, insanlarla oyun mu oynuyorsunuz. Beş kuruş ödeme yapmayacağım size ve gerekli yerlere şikayetimi ileteceğim. Bir daha asla sizinle calismayacagim ve hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Zira birimleri birbirinden habersiz, bir dediği bir dedigini tutmayan bir banka.

 • ING Bank Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Hayriye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Hayriye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön