06 Şubat 2016

ING Bank Yapılan Alışverişin 9 Taksit Olmasına Rağmen 6 Taksit Olarak Yansıtılması...

ETS Tur'dan tatil rezarvasyonumu 9 taksit olarak yapmama rağmen kredi kartıma 6 taksit olarak yansıtılmıştır. Tatil faturasında 9 taksit olarak görünmesine rağmen banka mağduriyetimi gidermemektedir.

Fatih 684 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 11 Şubat 2016

    İlk yaptığım müşteri hizmetleri görüşmesinde bu olayın lehime sonuçlanmayacagını iddia eden personelinize selam olsun

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Fatih Zeki S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Fatih Zeki S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön