19 Nisan 2013

ING Bank Yanlış Hesaplanan Kredi Hayat Sigortası!

ING Bank Kartal şubesine bireysel kredi kullanmak üzere başvurdum ve kredi hesaplattım. Hesaplattığım kredinin hayat sigortası bedeli 112 tl olarak çıktı. Bir süre sonra kullanmak üzere gittiğimde tekrar hesaplandı ve hayat sigortası 150 tl çıktı. Nedenini sorduğumda şube görevlisi olumlu bir cevap veremedi sigorta merkezide arandı mantıklı bir cevap alınamadı. Çünkü tüm şartlar aynıydı. İhtiyacım olduğu için krediyi kullanmak zorunda kaldım. Daha sonra bu yanlışlığın düzeltilmesini alınan farkın hesabım iadesini istedim ancak her aradığımda araştırılıyor dendi bir türlü araştırma bitmedi ne döndüler nede kesilen paramı iade ettiler. ING Bank'a sempati duymuştum artık kredi kartını da kapattım.

Muhammet 90 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet28 Ekim 2013

  SIFIRA SIFIR ELDE VAR YİNE SIFIR.İNG BANK NEYE CEVAP VERMİŞ VE NEZAMAN VERMİŞ. 19 NİSANDA YAZILAN BİR YAZIYA 28 EKİMDE CEVAP VERMİŞ TEBRİK EDERİM. GERÇEKTEN ÇOK KISA SÜREDE CEVAP VERMİŞ. ESAS SORULANA DEYİL İŞİŞNE GELENE CEVAP VERMİŞ.NERDE BENİM 112 TL İLE 150 TL ARASINDAKİ FARK PARAM .İNG BANK KREDİ KARTI KULLANMAKTAYDIM KAPATTIM SIRAYLA DİĞER İLİŞKİLERİMİDE KESECEĞİM.DÜRÜST VE SAMİMİ DEYİLLER ( BANA GÖRE)

 • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2013

  Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Muhammet21 Nisan 2013

  İNG BANK a internet sitesinden ulaşmak mümkün deyil .Nezaman bir ileti göndermeye kalksam şuanda sistemde bir hata oluştu sonra tekrar deneyin. Yetkililerin bundan haberi yokmu yoksa işlerine öylemi geliyor?

 • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sn Muhammet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön