18 Mart 2016

ING Bank Yanlış Bilgilendirme...

20/07/2007 tarihinde ING Bank aş ihtiyaç kredisi çektim. Benden kesilen kredi dosya masrafını geri alabilmem için ING Banka'sının 08502 22 ******* no.lu telefonundan aradım. ING Bank müşteri temsilcileri farklı bir bankadan tr17 *************** 0000 01 IBAN numaralı ING Bank aş. Ne kredi dosya masraflarının arşiv tarama ücreti adı altında 50 TL EFT yapmam gerektiği ve bu ücret için tüketici hakem heyetine başvuruda bulunabileceğim söylendi. Farklı bir bankadan EFT yaptığım için Tüketici Hakem Heyeti 50 TL arşiv tarama ücreti için başvuruda bulunamayacağımı söyledi. ING Bankası beni yanlış bilgilendirmiş ve yönlendirmiş olup, bankanızla ilgili şikayetimin ses kayıtlarımdan da dinlenilerek araştırılıp tarafıma bildirilmesi, bu paranın tarafıma geri iade edilmesini tarafınıza önemle rica ediyorum. Aksi halde bu hakkımı ING Bank aş. Ne kesinlikle
helal etmiyorum.

Halil 954 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Halil D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Halil D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön