13 Mayıs 2013

ING Bank Yanlış Bilgi Verildi!

Otomatik ödeme talimatı ile (ING günlük paketmiş) hiç bir aidat ve ücreti olmadan Kredi kartı vermek için beni geçen hafta aradıklarında ''bundan bir kaç ayönce Kars şubesindeki hesabımın kapatılması için Kırklareli şubesinden iki sefer dilekçe verip ama kapatılmamış olduğunu belirttim'', Kendilerinden Kars hesabının kapanması ancak Kırklareli şubesine bağlı hesap açmaları ve günlük paket (otomatik ödeme) tanımı dahil Kırklareli ndeki hesaba bağlı olursa bu kredi kartını kabul ettiğimi söyledim.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerindeki arkadaş bana o an ''ben şimdi size Kırkareli şubesinden hesap açtım''dedi ama yanlış söylemiş.Üstelik kartımda Kars şubesine bağlı geldi bankayı aradım, yazmıyorum daha.

Barış 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Barış Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Barış Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön