20 Ocak 2014

ING Bank Yanlış Bilgi Verdiğini Kabul Etmiyor.

252901 numaralı talebime istinaden ING Bank geri dönüş yapılıyor 'çağrı yaparak'. Arıyorum bana şu söyleniyor; müşteri hizmetlerimiz doğru bilgi vermiş. Nasıl doğru bilgi veriyor bana hesaplarınızdan yapacağınız EFT için ücret alınır diyor ama turuncu hesabınızdan ücret alınmaz demiyor. Bu yanlış bilgi değil de nedir? Bu konuşmayı dinleyip doğru diyen kişi konuşmayı nasıl dinlerdi acaba?

Erol 63 Okunma

Cevaplar

  • Erol26 Ocak 2014

    ilk başta merve hanıma nezaketinden ve göstermiş olduğu samimi ilgiden dolayı teşekkür ederim her ne kadar bazı sorunlarım çözülmese de ıng bankla yollarımı ayırdım gözümde bir banka değildir artık ama değerli çalışanlarına saygılarımı sunar çalışmalarının devamını dilerim...

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön