12 Kasım 2014

ING Bank Yanıltıcı Sms Gönderimi.

Banka tarafından 9 Ekim'de 31 Ekim'e kadar 100 TL üzeri alışverişinizi 3 ay ötelemek için mesaj geldi. Kampanyaya katıldım ancak ötelemek yapmadılar. Sebebi yaptığım alışveriş kampanya dışıymış. Mesajda neden belirtmediniz o zaman. İnsanları neden yanıltıp yanlış bilgi vererek mağdur olmalarına sebep olup zor durumda bırakıyorsunuz.

Diğer bankalar hepsi detaylı bilgi verirken siz neden ucu açık sadece 100 TL olarak mesaj atıyorsunuz. Beni yanılttılar siz sakın yanıltmayın. Firmayı aradığımda bana yaptıkları tek şey BDDK kurallarını okumak. Gerisi hikaye, nerede müşteri memnuniyetiniz. Bu mu sizin hizmet anlayışınız.

İzzet 405 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn İzzet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İzzet12 Kasım 2014

    merhaba , bugün bankadan 2 kere arandım. aynı konu hakkında farklı 2 temsilci aradı. birbirlerinden haberi yok neyse. sonuç yine aynı en başta okudukları bbdk kanunları. yasaklı alışveriş yapmışım ben. söylermisiniz bana gıda alışverişini ertelemeyip de neyi ertleleyeceksiniz. zaten serbest olan sektörler taksit yapıyor. sizin yolladığını sms kampanya hangi müşterilere hitape edecek. bu kampanyayı farklı kılan nedir diğer kampanylardan. sebepsiz boş yere sms atıyorsunuz. insanları yanıltacağına siz biliyorsunuz. zaten tek sektör var buna izin veren. onlarda taksit yapıyor zaten. bunları bizlerden çok daha iyi bildiğiniz kesin ama şu bir gerçek resmen yanıltıcı mesaj ile kandırıldım. 2 gün sonra da geciken borç için arayacklar. bu banka benim için başlamadan bitmiştir. ing mi bir daha asla.borcum bitsin ilk işim müşteriniz olmaktan kurtulmaktır.

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn İzzet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön