ING Bank Ve İninal Kart!

Berkay A. |

3-4 hafta önce bir makale yazmıştım onda paramın yutulduğunu söyledim ve bana geri dönüşü yaptılar Allah razı olsun. Bana İninal Kart müşteri hizmetlerini arayınız dendi. Aradım konuştum bana 2-3 gün sonra mesaj olarak talebiniz alınmıştır dendi ve bana İninal yetkilisi 1 hafta ila 1 ay içinde olabilir dendi ve yaklaşık 1 ay oldu, ancak hala param gelmedi! Lütfen durumla ilgilenin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay A.
  02 Ağustos
  16:40

  teşekkür ederim ING Bank ancak hala gelmedi param?

 • 02 Ağustos
  16:30

  Müşterimiz Sn Berkay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 30 Temmuz
  09:31

  Müşterimiz Sn Berkay A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no'lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş