23 Ağustos 2013

ING Bank Vadesiz Hesap Komisyonu ve Hesap İşletim Ücreti!

Karaköy Şubeden 547**20 nolu referanslı ihtiyaç kredisi için, talebim olmamasına ve vadesiz hesap açılmasına itiraz etmeme rağmen kredi taksit ödemelerinin bu vadesiz hesap üzerinden yapılması gerekliliği belirtilerek şubenizce açılmıştır. Sadece taksit ödemelerini yapabilmek için internet üzerinden kullandığım bu vadesiz hesap için haksız olarak "2013 Yılı 7.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti" adı altında kredi ödemesi için yatırdığım paradan 49,98 TL çekilmiştir.

Söz konusu vadesiz hesabın kapatılarak işletim ücreti adı altında kesilen paranın tarafıma iadesini talep etmeme rağmen cep telefonuma "olumlu olarak değerlendirilmemiştir"cevabı ulaştı. Mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ederim.

Taylan 103 Okunma

Cevaplar

  • Taylan03 Eylül 2013

    ÖNCELİKLE İADE İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. ANCAK GELEN CEVAPTA 1 DEFAYA MAHSUS OLMAK ÜZERE DİYE BELİRTİLDİĞİNİ GÖRDÜM. LÜTFEN VADESİZ HESABI KAPATIRMISINIZ. HER DEFASINDA AYNI ŞEYE MARUZ BIRAKILMAK İSTEMİYORUM. KREDİ ÖDEMELERİNİ DİREKT OLARAK ŞUBEDEN NAKİT OLARAK VEYA MÜMKÜNSE İNTERNETTEN KREDİ HESABINA EFT İLE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİ VEREBİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM. TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR,

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Taylan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Taylan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön