18 Ağustos 2014

ING Bank Vadesiz Hesabımdan Her Ay Ekstre Parası Kesmiş.

Vadesiz hesabın ekstre parası mı olur? Ekstre nerede? Kime, hangi adrese gönderilmiş? Kim almış?
Hesabımdan mayıs, haziran ve temmuzda "KMH ekstre ücreti" adı altında 2,5 TL kesilmiş. Yılda 30 TL eder. Bu hesabı ücret yok dendiği için açtırmıştım. Eğer bu şekilde ücret var ise hemen kapatacağım. ING Bank'ı, olmayan ekstrenin ücretini aldığı için kınıyorum.

Öner 386 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Öner Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/08/2014 tarihinde Seyhan Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Öner Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön