16 Eylül 2013

ING Bank Vaatlerini Yerine Getirmedi!

Bulunduğum yerin sabit numarası 3-4 gün sürekli aranıp bana size kart verelim denilip vaatlerde bulunup kabul ettirilip kart geldikten sonrada vaatleri yerine getirmeyen banka ING Bank.

Sizin gibi özel müşterilerimize özel 2500 TL avans bonus denildi ve bu kartınıza yüklenip gönderilecek kasım ayında da siz geri ödeme yapacaksınız diye vaatlerde bulundular ama bonus yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda zaten geri ödeyeceksiniz diye bir kötülemede bulundu.

Kart ücreti ilk yıl yok denildi o da kesin boş çıkar. Her neyse konuyla ilgili sorunum bu hafta sonuna kadar çözülmezse kartı kapattıracağım bilginize...

Serkan 159 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/10/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön