31 Ekim 2016

ING Bank Vaat Edilen Dışında Alınan Kredi Sigorta Ücreti...

31.10.2016'da internet aracılığı ile bankanıza 6.000 TL tutarında 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi talebinde bulundum. Akabinde telefonla tarafıma dönüş yapıldı ve bazı bilgilerin teyit edildikten sonra kredimin onaylandığını ve Ankara Ostim şubesinden 1.059 TL ödemeli sadece 30 TL bir kesinti yapılarak 5.970 TL teslim alabileceğim söylendi. Ancak şubeye gittiğimde konuyla ilgili en ufak bir kaydım bulunamadı ve şubeden başvurmak zorunda kaldığım için tarafıma sigorta kesintisi yapılarak 5.923 TL ödediler. Bana telefonda vadedilenin tam aksine bir uygulama yapıldı ve maalesef beni şubeye çekmek için bir art niyet olarak algıladım. Vaat edilenin dışında alınan 47 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Esra 385 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Esra U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Esra01 Kasım 2016

    Şikayetim akabinde ING Bank müşteri hizmetleri tarafından dönüş yapıldı ancak sorunumu çözmek adına hiçbir yaklaşımda bulunulmadı ve var olay olay bana baştan anlatıldı. Hayatımda ilk kez karşılaştım ING Bank ile. Bundan sonra hiçbir noktada tercih etmeyeceğim tek bankadır.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Esra U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön