02 Ocak 2016

ING Bank Uzun Süreli Kredili Hayat Sigortası Hakkında!

ing Banka kredi başvurusunda bulundum, fakat ödeme koşulları bana uymadığı için ve hiçbir evrak imzalamadan vazgeçtim. Banka bana kredi kullandırmamasına rağmen adıma 5541702 numaralı hayat sigortası poliçesi düzenlemiş ve 220.10 TL adıma poliçe masrafı çıkarmıştır. Kredi kullanmadan bankanın bana hayat poliçesi düzenlemesinden şikayetçiyim ve ayrıca bu poliçenin iptal edilmesini istiyorum. Benden haksız kazanç elde etmek istemesinden şikayetim var.

Tuğba 233 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön