12 Nisan 2013

ING Bank Uzun Sıra Bekledim!

09. 04. 2013 tarihinde gittiğim Bayrampaşa İNG bank şubesindeki 2 Nolu gişedeki görevli bayanın başka bir bankadaki görevli arkadaşının tanıdığı olsa gerek ona öncelik sağlaması hiç hoş bir davranış değildi artı bilgisayarının ekranı donmuş olduğu için önümde iki kişi olmasına rağmen yarım saat bekledikten sonra gişedeki bayanın ters konuşmasını buna eklersek hiç iyi bir müşteri anlayışınızın olmadığını düşünüyorum.

Hüseyin 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hüseyin 12 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön