02 Nisan 2013

ING Bank Üyelik Ücreti!

Kredi Kartıma 01/03/2013 tarihinde 59,00_TL yıllık ücret bedeli adı altında borç yansıtılmış. 04/03/2013 tarihinde bu durumdan haberdar oldum ve bankanın web sayfasından ücretin iadesini talep ettim. Ücret kartıma (talebim dışında!) bonus olarak yaklaşık 10 dk içinde iade edildi. Bende bankayı aradım. Ücretin bonus olarak değil kartıma iadesini talep ettim.

Genel merkeze iletiyoruz dediler, bu konuşma üzerinden 1 ay ve 2 ekstre dönemi geçti.. Yaklaşık 3 kere banka ile görüştüm tutarın iadesi için.Her seferinde aynı durumla karşılaştım, Genel Merkeze iletiyoruz. Bu tutarı ödemedim ve kartıma şuan 10,00_TL (üyelik ücreti yüzünden) faiz gelmiş durumda. Tutarın iadesini rica ederim.

Safak 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Şafak O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Şafak O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön