21 Ocak 2014

ING Bank Üyelik Aidatının İade Edilmesini İstiyorum!

Kasım ayında kullanmadığım kredi kartı için ING Bank'tan talep edilen üyelik aidatı kartıma iade edilmiş ve bankaya bu konuda teşekkür etmiştim. Bugün 21 ocak 2014 salı ING Bank genel müdürlüğünden arka arkaya beni arayan 2 arkadaş ek hesap borcum olduğunu söyleyerek parayı ne zaman yatıracağımı sordular şok oldum.

Kredi kartıma iade edilen kart aidatım kullanmadığım ve kredi çekerken bankanın açmış olduğu ek hesabımdan çekilmiş. Yani kart aidatı iadesi falan yok tamamen yanıltıcılık, benim kullanmadığım ek hesabı banka kafasına göre kullanıyor. Tebrikler ING Bank yöneticileri.

Nedim 111 Okunma

Cevaplar

  • Nedim'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

    teşekkürler hesaplarım yapılan hata nedeni ile sıfırlandı.İnşallah 3-5 ay sonra tekrar bir borç çıkarılmaz

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Nedim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sn Nedim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön