09 Mayıs 2013

ING Bank Usulsüz Yapılan Takip İşlemi!

Söz konusu bankanın Topçular şubesinden 2011 yılında kullandığım tüketici kredisini 2011/11 . ayda erken kapatmak üzere kredi hesabıma , kredi ödemesi açıklamasıyla toplam borcumu eft yapmama ve daha sonra Sarıyer Şubesi'ne giderek kredi kapatmak istediğime dair dilekçe vermeme ve kredinin kapandığı bilgisini almamama rağmen bugün öğreniyorum ki kredi kapanmamış taksitler aylık olarak 13 ay boyunca hesabımdan alınmış.

Erken kapama bedeli toplam krediye yetmediği için ve arada farklı ücretler de alındığı için son taksitim 2012/12.ayda benim talebim olmadan açılan kredili mevduat hesabımdan tahsil ediliyor ve bana hiç bir bilgi ihtarname vs gelmemesine rağmen kanuni takip işlemleri başlıyor.

Deniz 73 Okunma

Cevaplar

  • Deniz12 Haziran 2013

    Şikayetimle ilgili tarafıma dönülmüş haklı olduğum belirtilmiş borcum sıfırlanmıştır. Ayrıca Merkez Bankası ve KKB'ye kesinlikle takip işleminin bildirilmeyeceği taahüt edilmiş olmasına rağmen banka hatası nedeniyle sicilime takip kaydının işlediğini 1800 olan puanımın 800e düştüğünü görüyorum. Verilen taahüt görüşme kayıtlarından da tespit edilebilir. ING verdiği taahüdü yerine getirmemiş ve hayatmın gerek iş gerek diğer alanlarında beni çok kötü etkileyecek bir pozisyona sokmuştur.

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn Deniz Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Deniz Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön