25 Nisan 2016

ING Bank Uçuş Puanımın Yanlış Yüklenmesi!

ING Bank'tan Pegasus plus kredi kartı aldım kredi kartımın geldiği gün 2682 TL'lik harcama yaptım. Kartın şartnamesinde yapılan tüm harcamalardan % 0,5 kazanacağım ve ayrıca altını çizerek söylüyorum Pegasus'tan yapılan harcamalardan da % 2 uçuş puanı kazanacağım yazıyor. Pegasus'un kendi sitesindeki bize yazın kısmına iki defa mesaj yolladım bana verdikleri cevap otomatik mesajdır. Yolladıkları mesajı koyuyorum.

Bildiriminize istinaden ING Bank kart harcamalarının puan kazanımı revize edilmiş olup, yapacağınız tüm harcamaların tutarının %0.5'i oranında uçuş puan kazanırsınız. Talebinize istinaden puan yüklemeleri otomatik olarak sağlanmakta olup herhangi bir aksaklık bulunmamaktadır. Böyle olursa kartımı kapattıracağım sorumsuzluk başka bir şey değil. ING Bank'la görüşüyorum beyefendi yanlış yüklemişler diyor bunlarda herhangi bir problem yok diyor dalga geçiyorlar resmen.

Hüseyin 269 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin21 Mayıs 2016

  27/04/2016 tarihinde ilgili arkadaşla görüştüm bana anlattığına göre %2 uçuş puanı uçuş gerçekleştikten sonra kartıma yuklenecegını belırtmıstı. Ancak dün 20/05/2016 tarihinde uçuş gerçekleşti kartıma %2 ucus puanı yuklenmedı pegasus plus sıtesındekı yerede baktım puan yuklenmemıs gerekli ıncelemelerın yapılarak tarafıma bilgi verırsenız sevınırım kolay gelsın.

 • Hüseyin27 Nisan 2016

  Benim şikayetimle ilgilenen banka personeline tesekkür ederim

 • Hüseyin27 Nisan 2016

  Teşekkürler ilgilenen arkadaşa

 • ING Bank Temsilcisi27 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Hüseyin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Hüseyin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön