05 Mayıs 2016

ING Bank Ücret Kesintisi!

E Vadeli Turuncu Hesap açtım. Açmadan önce bu konu ile ilgili bilgilendirilmek için müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir kesintinin olmayacağı söylenmişti fakat bu sabah stopaj kesintisinin yapıldığını gördüm. Tekrar aradım, bu kez evet var denildi. Bankanız beni yanlış yönlendirdi. Yanlış yönlendirmenin dışında bu bir yalandır. Diğer hesaplarımı kapatıp hepsini ING'ye taşımayı düşünüyordum ve bu yanlış tutumunuzdan dolayı vazgeçtim.

Büşra 482 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Büşra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Büşra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön