19 Ocak 2016

ING Bank Turuncu Hesap'tan EFT Ücreti Kesildi.

Turuncu hesap sahibiyim, ING Bank 1'in Turuncu hesap kullanıcılarından EFT işlem ücreti almıyoruz ifadelerine ve süregelen reklam kampanyalarına rağmen benim hesabımdan devamlı EFT işlem ücreti kesiliyor. Konu hakkında müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Özü sözü bir kurum olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum, müşterilerini yanıltmak veya suistimal etmek ING Bank'a yakışmıyor. İşlem ücreti alınır veya alınmaz, almıyoruz diyerek müşteriyi kandırmanın anlamı yok.

Gökhan 199 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Gökhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Gökhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön