03 Temmuz 2015

ING Bank Turuncu Hesaptan EFT Ücreti Aldı!

3/07/2015 tarihinde gerçekleştirdiğim EFT'den ücret alındı. Ücretsiz masrafsız diye aldığımız bu hesapta yapılan uygulama haksızdır. Kesilen ücretin iadesini istiyorum. Ayda yaklaşık 4000 lira ödediğim bu bankayı bırakacağım yoksa.

İbrahim 694 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Ibrahim Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Ibrahim Z bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön