13 Mayıs 2015

ING Bank Turuncu Hesapta Yok Denilen EFT Ücreti Alınıyor.

Uzun süredir kullandığım Turuncu hesaptan EFT ücreti bize bildirilmeden alınmaya başladı oysa hesap ve EFT yok diye aldık. Neymiş önce üye yap sonra yanılt. Çözüm bekliyoruz.

Tuncay 286 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay 17 Mayıs 2015

  Mesajda ben bankacılık kanuna uygun bir şey yaptım diyor. Oysa somut olarak sözleşmede verilen sözlerini rafa kaldırıyorlar yani eski Köye yeni adet getiriyorlar ama hep müşteri aleyhine.

 • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2015

  Müşterimiz Sn Tuncay S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tuncay 14 Mayıs 2015

  Önemli olan sıradan cevap vermek değil sorunu burada. Somut bir şekilde yazarak çizmektir. Birkaç EFT farkına varılmadan yapılmışsa Banka'nın Kazandığı Kazanç epey bir para tutmuştur. Her gün kredi verelim diye arayacağımıza EFT artık ücretli diye arayın

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Müşterimiz Sn Tuncay S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön