06 Temmuz 2015

ING Bank Turuncu Hesap EFT Ücreti Kesiliyor.

EFT ücreti olmadığı için turuncu hesap cazip geldi fakat bana hiçbir bilgi vermeden benden EFT ücreti almaya başladılar ING Bank kafasına göre değişiklik yapıyor. Bu da ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor. Yarın hesap işletim ücreti almayacağının garantisi yok. Bende en yakın zamanda bu bankayla çalışmaya son vereceğim.

Meryem 391 Okunma

Cevaplar

 • Meryem17 Haziran 2016

  ING Bank ilk başta yüzde 10 faizle müşteri çekmeye çalışıyor ilk üç aydan sonra yüzde 8 e indiriyr şimdi ise yüzde 6 faiz veriyor ve hiçbir bilgilendirme yapmadan kafasına göre yapıyor üç kağıtçı banka

 • Meryem08 Ocak 2016

  Efet ücerti de diğer çoğu bankadan daha fazla oldu. Hiç önermiyorum seni ING Bank

 • ING Bank Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn Meryem D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/07/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn Meryem D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön