23 Mart 2015

ING Bank  Turuncu Hesabımla İlgili Bir Sorun!

Turuncu hesabımla ilgili bir sorun için 19/03/2015 tarihinde kayıt oluşturdum telefonla dönüş yapacağız denildi. 2 sefer aradım hala dönüş yapılmadı, kısa süre bekletelim diyorlar beklettikten sonra biz sizi ararız deniliyor ama aramıyorlar. Hesabımın bağlı bulunduğu Malatya şubesi de telefonlara bakmıyor!

Berkan 1.333 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Berkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Berkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön