11 Mart 2015

ING Bank Turuncu Hesaba İşlem Ücreti ve EFT Ücreti!

3 yıl önce ING Bank'tan Turuncu Hesap açtım. Hesap açmadan önce turuncu hesap ve bağlı bulunduğu hesaptan işlem ücreti alınmayacağı, EFT ve havalenin ücretsiz olduğu belirtildi. Birkaç gün önce EFT yapmak için turuncu hesaba 900 TL yatırdım. Ama banka haber vermeden EFT için işlem ücreti almaya başlamış.

EFT yapamayınca paramı çekmek için, bağlı bulunduğu vadesiz hesaba aktardım. Aktarmamla beraber, kesilmeyeceği taahhüt edilen işlem ücreti hemen tahsis edildi (49.51 TL). Bu ücretin iadesi için bankaya başvurdum. Önce 2 fatura verirsem iade işlemi hemen yapabileceklerini söylediler. 2 fatura bulup tekrar kendilerine ulaştığımda bunun mümkün olmadığını belirtiler. Ücret iadesi istiyorum

Metin 263 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Metin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Metin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön