05 Nisan 2013

ING Bank Tüm Kredi Dosya Masraflarını Geri İstiyorum!

Ben yıllardır İng bankın bir müşterisiyim. 2013 tarihinde İng bank ankara eryaman şubeden iki adet tüketici kredisi kullandım.. Çekmiş olduğum kredilerin dosya masraflarını tarafıma iadesini istiyorum. dosya masrafı kesildiğine dair elimde belgeler mevcuttur.Bu konu ile ilgili olarak ilgili yargıtay kararları mevcuttur.Eğer tarafıma ödeme gerçekleşmez ise bende bu banka şubesi hakkında tüketici mahkemesine dilekçe yazıp dava açacağım.

Ufuk 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Ufuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Ufuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön