25 Temmuz 2016

ING Bank Tüketici Kredisi Hayat Sigortası İadesi...

27 Haziran 2016 tarihinde ING Bank'da bulunan tüketici kredisini kapattım. Kapattığım gün kullandığım kredi için tanımlanan hayat sigortasının iptal edilerek vadesiz hesabıma aktarılmasını talep ettim. Hatta 29 Haziran 2016 tarihinde aynı konu hakkında Zeytinburnu şubesine faks da gönderdim. 14 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılan hayat sigortası primimi neredeyse 1 ay geçmesine rağmen iade etmediler. Talebimi telefon bankacılığına da ilettim. 99*** talep numarası ile bugün tekrar aradım. Halen sonuç alamadım. Resmen banka tarafından oyalanıyorum.

Erinç 251 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Erinç T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Erinç25 Temmuz 2016

    Sayın Yetkili, maalesef 0 850 222 0 600 nolu telefon numarasından (özellikle bugün konuştuğum hanımefendi'den) çözüm bulamadım. Şubeyi aramamı söylüyor, şubede kimseye ulaşamıyorum. Konunun en kısa zamanda sonuçlandırılması konusunu bilgilerinize sunarım. Saygılarımla Erinç Toklucu

  • ING Bank Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Erinç T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön